Klacht: Klacht

patrickturk op 17 mei 2012 over PAT totaalmontage in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 mei 2012

Een klant van PAT totaalmontage heeft op 10 mei 2012 een rekening ontvangen voor een tweede jaar, ondanks dat hij hier niet mee akkoord ging. Hij verzoekt om de overeenkomst, de bandopname van het gesprek en een creditfactuur, met de eis dat dit binnen vijf werkdagen wordt afgehandeld.

Mijn Klacht:

Op 10 mei 2012 ben ik gebeld met hetzelfde verhaal als alle andere klachten, dat er 1 jaar gepasseerd is en er voor het 2 de jaar betaald moet worden. Ik ben hier niet mee akkoord gegaan, maar ik heb toch een rekening gekregen. Graag wil ik de overeenkomst van jullie en de bandopname van toen en die van 10 mei 2012. Ik wil ook een creditfactuur en dit allemaal binnen 5 werkdagen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een creditfactuur en de bandopnames en de overeenkomsten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM