Klacht: Oven te warm, vraag om geld terug

klagerc197cd4b op 14 september 2026 over Herman Witgoed in de categorie Handelsondernemeing

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 september 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op vrijdag heb ik een oven gekocht bij Herman Witgoed, maar na slechts 20 minuten gebruik op zaterdag, bleek de voorkant zo heet te worden dat ik de hendel en knoppen niet kon aanraken zonder kans op brandwonden. Toen ik contact opnam, gaf de dochter van de eigenaar aan dat ze moesten kijken wat ze voor mij konden doen, maar dat ik de oven had gebruikt en dat het ook een fabricagefout zou kunnen zijn. Dit geeft mij de indruk dat er geen goede garantie bij dit bedrijf is. Bovendien heb ik ontdekt dat dezelfde oven nieuw online te koop is voor 20 euro minder.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om mijn geld terug.

Reactie van de melder van de klacht klagerc197cd4b

2 dagen geleden - Na een dreiging tot ontbinding van de koopovereenkomst per mail te hebben gestuurd, geven ze aan dat de check inderdaad zsm gedaan wordt in plaats van 'dat duurt wel even' en dat ik hem langs kan brengen. Indien dit opgelost wordt, zal de klacht worden gesloten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM