Klacht: slechte service

JoyceDerks op 05 april 2017 over Ov chipkaart in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 5 april 2017

Een klant heeft herhaaldelijk contact gehad met de klantenservice van de OV-chipkaart, maar heeft nog steeds geen studentenreisproduct op zijn nieuwe kaart kunnen activeren. Na het aanvragen van een nieuwe kaart vanwege verlies, werd de klant geïnformeerd dat het product direct beschikbaar zou zijn, maar dit blijkt niet het geval. De klant heeft extra kosten gemaakt door te bellen en moet nu zelf het product koppelen, met een verdere wachttijd van een week voordat goedkeuring volgt.

Mijn Klacht:

Na een week van het kastje naar de muur gestuurd worden door de klantenservice heb ik nog steeds geen studentenreisproduct op mijn nieuwe ov-chipkaart staan. Ik heb eerder een nieuwe kaart aan moeten vragen omdat ik de mijne verloren was. Zodra ik mijn nieuwe ov-chipkaart binnen zou hebben zou ik gelijk gebruik kunnen maken van mijn studentenreisproduct werd mij verteld. Dit is tot op heden nog steeds niet zo. Nadat ik meerdere malen gebeld had en bijna 20 euro heb verspild aan het bellen naar de klantenservice, moest ik mijn studentenreisproduct zelf koppelen via www.studentenreisproduct.nl. Nu heb ik dit zojuist gedaan en duurt het nog een week voordat ik weet of het allemaal is goedgekeurd. Dus nog een week kaartjes kopen! Want het geld groeit de gemiddelde student gewoon op de rug toch?

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik een tegemoetkoming krijg voor de kosten die ik heb verspild aan het bellen naar de klantenservice.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ov chipkaart

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ov chipkaart nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten