Mijn Klacht:
Ik heb via mijn OV-chipkaart een maandabonnement aangeschaft. Enkele minuten na aanschaffing, stond er geannuleerd! Het bedrag van mijn abonnement 88 euro is wel afgeschreven van mijn rekening.
Ik heb direct telefonisch contact opgenomen vervolgens werd ik verwezen naar het contactformulier waarin waarin ik mijn verhaal deed. Ik krijg een e-mail terug met 0,0 empathie van de medewerker en er wordt mij verteld dat er niks gedaan kan worden. Opnieuw bel ik op en wordt ik verwezen naar het contactformulier. Weer doe ik mijn verhaal ik leg uit dat ik geen geld heb om een nieuw abonnement aan te vragen en dat ik wel moet gaan werken deze week. Ik krijg een e-mail terug met het advies om geld te lenen! Vervolgens dien ik een klacht in, waarin ik weer me verhaal doe en weer wordt er gezegd dat ik mijn geld niet terug kan krijgen en het heractiveren van mijn abonnement niet mogelijk is en er wordt nog eens nadrukkelijk vermeld dat ik mijn abonnement zelf zou hebben geannuleerd, wat de indruk wekt eigen schuld dikke bult!
Ik heb weer gemaild en uitgelegd dat ik dat niet heb gedaan aangezien ik niet eens weet hoe ik deze moet annuleren.
Vervolgens besluiten ze bij mijn OV chipkaart mijn berichten te negeren. Om het advies op te volgen van de medewerker en te vragen of ik het bedrag van hun mag lenen krijg ik ook geen reactie. Ik zal moeten wachten en binnen 30 dagen krijg ik mijn geld terug.En ik heb geen actief abonnement. Als klanten niet kunnen wegkomen met niet betalen kunnen bedrijven als mijn ov chipkaart daar ook niet mee wegkomen om 0,0 te doen aan hun dienstverlening richting klanten. Dit zijn moeilijke tijden niet iedereen heeft een hoog inkomen en zulke bedragen zijn voor sommige mensen in Nederland beslissend of ze de rest van de maand doorkomen!
Gewenste Oplossing:
GEEN
Ik wil ze geen Ster geven maar die optie is er niet helaas

