Klacht: check uit afgelezen maar niet uitgevoerd

jacobina op 14 maart 2013 over Ov chipkaart in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 14 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn dochter gebruikte de ov chip kaart voor het eerst. Ze was erg opmerkzaam bij het uitchecken en heeft dit ook afgelezen in de display. Bij het naar huis gaan was het togoed van 20 eoro op omdat er niet was uitgecheckt stond er op het aflezen van haar kaart. Op deze manier verdienen jullie veel!! Dit is toch niet normaal!

Gewenste Oplossing:

Dat u contact opneemt en mij uitlegd hoe zo iets kan gebeuren. Graag zou ik het overige tegoed na 1 enkele reis van geldermalsen naar culemborg van 20 euro terug zien op de kaart. Ik kan bwijzen dat ze op het KWC in culemborg zit . Mijn dochter heeft een getuige die heeft gezien dat de ov kaart uitgecheckt was!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ov chipkaart

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ov chipkaart nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten