Klacht: Ongevraagd abonnement

Amandajansen87 op 05 juni 2019 over Ouders van Nu in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Nieuwe klacht
Datum 5 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een aanbieding gekregen voor het blad ouders van nu. Dit zal eenmalig zijn. Uiteindelijk bleek dit niet te kloppen en hebben zij aangegeven dat ik mijn abonnement niet heb opgezegd dus ben ik automatisch weer een nieuwe abonnement aangegaan. Als ik hier over bel kunnen zij niks van mij betekenen en ben ik verplicht het abonnement aan te gaan. Op het moment dat ik aan geef deze dan nu wel alvast te willen opzeggen kan dit weer pas rond augustus. Ook kan er geen herinnering gestuurd worden hierover. Als ik mijn ongenoegen uit krijg ik geen reactie en word hierover heen gepraat. Totaal niet klantvriendelijk dus!

Gewenste Oplossing:

Als zij mijn klacht serieus nemen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ouders van Nu

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ouders van Nu nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM