Mijn Klacht:
2 maand later een factuur van 387 euro van telenet, orange heeft dit niet opgezegd.
1. Toen ik belde om over te schakelen, omdat ik een beter tarief wou, had ik een dame aan de lijn, die altijd maar over kamelen bezig was… Er ging een kameel langskomen..Ik vroeg haar uiteindelijk waar ze het over had met die kamelen, wan ik wou een koala abonnement. Dit zijn momenten die niet opgenomen worden.
2. Ik ben leerkracht en weet hoe sommige mensen over andere culturen denken en ga er niet op in. Maar mevrouw blijft zichzelf grappig vinden. Mijn schoondochter is zwart en mijn 2 kleinkinderen dus ook, beetje minder, beetje meer, maar beiden zoals mijn schoondochter mooie mensen.
3. In de momenten dat er niets is opgenomen en over kamelen werd gepraat, is er dus ook niet ingegaan op mijn eisen. Er werd dan een overzichtje gemaakt, waar ik al mijn kluts kwijt was omwille van dit racistisch gedrag. En nu moet ik daarvoor extra betalen! Dit wordt helaas geen goede reclame! Want ik kan dit niet goedkeuren!
Voor mij zal dit enkel resulteren in als men mij vraagt orange?? racisten!!! Allochtonen zijn kamelen!
Gewenste Oplossing:
Ik weet niet hoe je dit kan goedmaken!


