Klacht: Oplichting

Pim345 op 03 maart 2019 over KPN Digitale TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 3 maart 2019

Een klant heeft op 17 februari 2019 een Digitenne-apparaat ingeleverd bij een KPN-winkel in Leiden, maar ontdekte enkele dagen later dat ook zijn gratis Digitenne-abonnement was ingeleverd. Bij navraag bij de klantenservice kreeg hij te horen dat deze actie niet teruggedraaid kon worden, terwijl hij 10 dagen later een doos ontving om het apparaat opnieuw in te leveren.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn nieuwe Digitenne apperateur ingelevert op 17 februari 2019 in de KPN winkel op de Haarlemmerstraat in Leiden.
Zie ik een paar dagen later dat ook mijn gratis Digitenne abonnement ook ingelevert is. Als ik hierover opbel, zeggen zij mij dat dit NIET terug gedraaid kan worden.
Daarnaast krijg ik 10 dagen later een doos dat ik die apperateur in moet leveren.

Gewenste Oplossing:

Ik wil Mijn Gratis abonnement van digitenne terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Digitale TV

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Digitale TV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM