Klacht: Annulatie niet aanvaard

Steven Van Cauteren op 17 mei 2024 over Oostappen Vakantieparken in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 17 mei 2024

Een klant van Oostappen Vakantieparken boekte een weekend in april, maar kreeg kort voor de aankomst te horen dat de faciliteiten niet beschikbaar zouden zijn. Na een verzoek tot annulering en een alternatief voorstel, besloot de klant dit aanbod af te wijzen vanwege zorgen over vergunningen en negatieve recensies. Ondanks het feit dat de klant nog niet had betaald, ontving hij boze e-mails van Oostappen met de eis om alsnog te betalen.

Mijn Klacht:

We boekten een weekend in april maar kregen enkele dagen voordien te horen dat de faciliteiten niet beschikbaar zouden zijn. Daarom vroegen we te annuleren. Toen werd ons een alternatief voorgesteld. Maar na een beetje onderzoek bleek Oostappen bijna alle vergunningen kwijt was. Overal doken klachten op. Dus wilden niet op dit voorstel ingaan. Kan niet zegt Oostappen. De algemene voorwaarden zeggen dat Oostappen voldoende heeft gedaan door een alternatief voor te stellen. Maar mij lijkt een van de regen in de drop-voorstel geen goede reden om onze annulatie te weigeren zonder kost. We hadden nog niet betaald, maar krijgen nu boze mails om alsnog te betalen.

Gewenste Oplossing:

We hopen deze vakantie niet te hoeven betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Oostappen Vakantieparken
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oostappen Vakantieparken

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oostappen Vakantieparken nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Steven Van Cauteren

1 jaar geleden - De klacht werd positief en correct behandeld door de administratie van Oostappen park. Jammer dat het op deze manier moest.

Alle klachten die gemeld zijn door Steven Van Cauteren
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM