Klacht: Onze container is niet gereinigd

Heddema op 12 maart 2026 over Containerreiniging PEBA Arnhem in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 maart 2026

Een klant van Containerreiniging PEBA Arnhem meldt dat de container op het adres Karthuizerstraat 35 niet is gereinigd, ondanks het verzoek om jaarlijks een nieuwe sticker te ontvangen. De klant geeft aan dat de sticker elk jaar wordt geplaatst, maar dat er daarna geen reiniging meer plaatsvindt.

Mijn Klacht:

Verzoek om jaarlijks een nieuwe sticker omdat ieder jaar de sticker erachter en daarna geen reiniging meer gedaan wordt.
Het gaat om adres Karthuizerstraat 35

Gewenste Oplossing:

Nieuwe stickers , jaarlijks te vernieuwen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Containerreiniging PEBA Arnhem
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Containerreiniging PEBA Arnhem

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 weken geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Containerreiniging PEBA Arnhem nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Heddema
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM