Klacht: onterechte betalingsachterstand

Brrrrrr op 22 september 2020 over Parkmobile in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 september 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Kraan, Ik vind het vervelend om te vernemen dat de automatische incasso mislukt is en u een onprettige ervaring heeft gehad tijdens het telefonisch contact met onze klantenservice. Dit is uiteraard niet de bedoeling. Mijn excuses voor het...

Bedrijf Parkmobile
Categorie Parkeren
Status Opgelost
Datum 22 september 2020

Een gebruiker van Parkmobile ontving herhaaldelijk sms-berichten over een onterechte betalingsachterstand, ondanks voldoende saldo en automatische incasso. Na contact met de klantenservice, waar de gebruiker een onvriendelijke behandeling ervoer, werd geen verklaring gegeven voor de problemen. Uiteindelijk besloot de gebruiker over te stappen naar een andere service vanwege de onduidelijkheid en het gebrek aan communicatie van Parkmobile.

Mijn Klacht:

Meerdere kerenb van Parkmobile een sms gekregen dat ik een betalingsachterstand heb en mijn account dus geblokkeerd is. Terwijl PM altijd automatisch incasseert en ik altijd voldoende saldo op mijn rekening heb. De eerste keer heb ik op verzoek PM handmatig het verschuldigde bedrag overgemaakt. De tweede keer, na gebeld te hebben met klantenservice (uiterst onvriendelijke dame) heb ik aangegeven dat ik wil weten waarom het weer mis gaat. Uitleg is achterwege gebleven. Ik heb aangegeven nbiet te betalen voor ik een verklaring van PM krijg. Daarover ook een mail geschreven, waar geen reactie op gekomen is. Inmiddels ben ik natuurlijk overgestapt naar een andere service (ANWB). Ondoorzichtige toestand daar in Diemen. Geen prettig idee dat zo’n bedrijf automatisch incasseren kan.

Gewenste Oplossing:

Zou tevreden zijn geweest als er een uitleg was gekomen. Excuses zouden gepast zijn geweest, maar bleven ook achterwege.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Parkmobile in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Parkmobile een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Parkmobile

Heeft op 22 september 2020 om 11:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Kraan,

Ik vind het vervelend om te vernemen dat de automatische incasso mislukt is en u een onprettige ervaring heeft gehad tijdens het telefonisch contact met onze klantenservice. Dit is uiteraard niet de bedoeling. Mijn excuses voor het ongemak.

Ik zie dat u vanmorgen telefonisch contact gehad heeft gehad met betrekking tot de mislukte automatische incasso. Tijdens dit telefoongesprek is de reden van de mislukte automatische incasso doorgegeven (SL01). Ik zie dat u door middel van de iDeal link de betaling heeft voldaan: deze is direct bij ons verwerkt.

Mocht u aanvullende vragen hebben aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Ik wil u nogmaals mijn excuses aanbieden voor de gehele situatie.

Met vriendelijke groeten,

Customer Service Parkmobile ^RG

Alle klachten die gemeld zijn door Brrrrrr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM