Klacht: Onsbrabantnet 37 dagen ZONDER TELEFONIE,TV en INTERNET gezeten!!!!!

Gabriel.M op 23 oktober 2013 over Onsbrabantnet in de categorie Internetproviders lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Onsbrabantnet has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 oktober 2013

Een klant heeft 37 dagen zonder telefonie, televisie en internet gezeten na de overstap van Ziggo naar Onsbrabantnet. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, inclusief meer dan 130 minuten aan telefoongesprekken, kreeg de klant te horen dat aansprakelijkheid voor gemaakte belkosten uitgesloten was. De klant voelt zich niet serieus genomen en heeft ook een aangetekende brief gestuurd, maar ontving enkel een geautomatiseerd antwoord.

Mijn Klacht:

Waar moet ik beginnen…

Ik heb hier al eerder een klacht geplaatst, we waren sinds 23 juli overgestapt van Ziggo naar Onsbrabantnet, het aansluiten ging prima. Alleen daarna hadden we helemaal niks meer. We hebben zeker voor meer dan 130 minuten gebeld met hun klantenservice, en ze zeggen dan dit in een e-mail naar je toe: “Iedere aansprakelijkheid voor enige andere vorm van schade, zoals de door u opgegeven belkosten, is uitgesloten.”

UITGESLOTEN?!? Echt, dit gaat toch gewoon over het absolute toppunt heen!
We hadden toch geen telefoon?! Dan moet je wel mobiel opbellen naar hun zogenaamde “klantenservice”, dat kost toch wel wat extra!!

Niet normaal, we hebben ze ook een aangetekende brief toegestuurd (kosten daarvoor zijn zeker €8), en wat krijg je terug?! Een geautomatiseerde brief, dat je weer naar hun klantenservice moet bellen en moet vragen naar je behandelnummer!!

Nu komt het mooie…..

Nu durven ze nog activatiekosten te vragen maar liefst €25!!!!! Als wij dit niet binnen 14 dagen betalen (vóór 19 oktober) dan komt er €40,- boete boven op!
Ze zijn volgens mij niet helemaal gezond in het bolletje daar, we hebben totaal NIETS gehad van hun. Geen TV, geen Telefoon en geen Internet. (en dan krijgen ze daar 37 dagen de tijd voor)
Ik zei ookal letterlijk tegen hun: “ik mag niet goed in rekenen zijn, maar: Niks + Niks = Niks!”

We zijn weer terug gegaan naar Ziggo, we hadden daar gelijk Telefonie en Internet. Alleen de TV deed het niet, we belden met Ziggo’s klantenservice en legde het probleem uit. Ze planden gelijk een alles-in-één monteur in voor 2 weken later. Die lostte het probleem gelijk op, ook kregen we van Ziggo €25,- schadevergoeding voor het niet kunnen gebruik maken van de TV. (Kijk zo hoort het, ONSBRABANTNET!)
Bij Ziggo werkt alles nu perfect! De telefonie en internet werkten gelijk vanaf het aansluiten goed, nog niet een enkele storing gehad!

Wil je een hoop narigheid voorkomen en geld besparen, ga dan NOOIT bij onsbrabantnet!

Gewenste Oplossing:

n.v.t.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Onsbrabantnet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Onsbrabantnet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Onsbrabantnet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM