Klacht: Niet functioneren en slechte communicatie onsbrabantnet

lindertbogers op 18 juni 2013 over Onsbrabantnet in de categorie Internetproviders lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Onsbrabantnet has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 18 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant verzocht om verduidelijking huidige problemen.

Status Opgelost
Datum 18 juni 2013

Sinds de overstap naar glasvezel ervaart de klant aanhoudende problemen met de verbinding en slechte communicatie van Onsbrabantnet. De klachten, die zijn begonnen op 1 mei 2013, omvatten onder andere een gebrek aan verbinding en meerdere vervangingen van modems, zonder dat de situatie verbeterde. De klant voelt zich niet goed geholpen en is ontevreden over de impact op zijn bedrijf.

Mijn Klacht:

Sinds dat we glasvezel hebben is de ellende begonnen. Elke keer worden we van het kastje naar de muur gestuurd. We hebben als problemen sinds 1 mei 2013. Begon met niet aangemeld zijn. Geen verbinding, slecht verbinden glasvezel enz, enz. 5 modums verder, diverse nieuwe glasvezelverbindingen werkt het nog niet naar behoren ! We leven nu op 18 juni 2013. Volgens de verkoper waren ze 1 van de betere en was het hebben van een webshop geen probleem ! Nou ze proberen je bedrijf mooi om zeep te helpen !

Gewenste Oplossing:

Een goede, langdurige oplossing en een schadevergoeding. Kosten zowel prive als zakelijk stijgen de pan uit !

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Onsbrabantnet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Onsbrabantnet in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Onsbrabantnet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Onsbrabantnet

Heeft op 18 juni 2013 om 10:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant verzocht om verduidelijking huidige problemen.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Mailen dat het is opgelost maar zoals voor de zoveelste keer: het is nog steeds om te janken !

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Onsbrabantnet beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Nog steeds niet verholpen 20 juni 2013

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM