Klacht: deactivatie tv en telefonie

saimy op 20 juni 2013 over Onsbrabantnet in de categorie Internetproviders lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Onsbrabantnet has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 21 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Klant is middels e-mail op de hoogte gebracht van de status van de storing.

Status Opgelost
Datum 20 juni 2013

Na drie dagen zonder tv en telefonie heeft de klager herhaaldelijk contact opgenomen met Onsbrabantnet, maar de activatie verliep moeizaam. Dit leidde tot frustratie en aanzienlijke schade van 900 euro door het gemis van internet voor zakelijke doeleinden. Uiteindelijk is het probleem opgelost na een dwingend telefoontje, waardoor de diensten weer zijn hersteld.

Mijn Klacht:

Sinds drie dagen hebben wij geen tv en telefonie meer. Hier ondertussen meerdere malen telefonisch contact over gehad. Blijkbaar wil het Niet lukken om dit alles te activeren. Erg frustrerend als je internet bedrijfsmatig gebruikt en dit nu al op 900euro schade opgeeft. Daarnaast de telefoonkosten

Nu na een dwingend telefoontje is het smiddags om half 5dan eindelijk gelukt tv en internet weer aan te sluiten.

Gewenste Oplossing:

Ik zou blij zijn met een schade vergoeding voor het niet hebben van internet en telefonie, daarnaast een schade dekking voor de telefoonkosten

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Onsbrabantnet over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Onsbrabantnet in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Onsbrabantnet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Onsbrabantnet

Heeft op 21 juni 2013 om 10:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant is middels e-mail op de hoogte gebracht van de status van de storing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM