Klacht: oplichterij

Earlyson op 27 augustus 2019 over Onlinebedrijvenzoeken.nl in de categorie Online Gidsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Gidsen
Status Open
Datum 27 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik werd op 26-06-2019 gebeld door onlinebedrijvenzoeken.nl via het gesprek liet het aan mij begrijpen dat ik meer informatie gaat krijgen via post, maar paar dagen later krijg ik een post dat ik 250 euro excl btw moet overmaken. ik ging op hun website kijken en mijn bedrijfsnaam staat niet eens correct hier op. Natuurlijk heb ik niet betaalt en dan sturen ze nog DB incasso daarbij. Ik heb hun gebeld hierover en hierbij hebben ze mij een opnamen gestuurd waardoor ze op een onduidelijke en sneaky manier mij goedkeuring vraagt. waarom zou ik wat van hun nodig hebben ze doen helemaal niks, het is alleen voordelig voor hun en niet voor wij als zzp. Als ik hun dienst heeft ontvangen en akkoord ging, dan moesten ze tenminste de juiste gegevens hebben en dat is niet het geval. Door niet de juiste gegevens te hebben wijst dit dat ik hun dienst niet heb aangenomen en akkoord ging, en dat dit een oplichterij is.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze mij met rust laat en geen geld aan hun moet overmaken. ik heb hun dienst niet eens nodig.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Onlinebedrijvenzoeken.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Onlinebedrijvenzoeken.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM