Mijn Klacht:
Al bijna 4 jaar twee abonnementen bij Online.nl
Het ene adres is amper 4mb haalbaar, dus daar heb ik het niet over.
Op het thuisadres was 10mb al ruim 1,5 jaar drama. Sinds komst beter netwerkverhaal KPN etc. werd het helemaal drama! Amper verbinding via de kabel vd laptop!
Advies, eerst even nieuwe router. Zyxel. Die is opgestuurd, ook met enige vertraging en actie mijnerzijds. Dit zou moeten helpen. Hielp niet.
Vervolgens werd er tariefverhoging aangekondigd. Gebeld met klantenservice, ik wil enkel klant blijven met een goede verbinding. Hoe nu verder.
30mb komt op andere lijn in huis, dat was de gouden optie. En als dat niet werkt, kunt u er gewoon weer vanaf.
Nu de 30mb daar hoefde ik niet eens over te bellen mbt de oplevering, want dat verschil zou ik zeker gaan merken.
NOU TOTAAL NIET! Bel ik vandaag op nadat ik een afschrijving van 39 euro tegenkom ipv het mij beloofde pakket a 23,50. Blijkt internet, wat dus niet deugdelijk is, alleen al 23,50 met korting te kosten. Komt de rest nog bij! Wow.
Vervolgens maar even gehad over beeindigen abonnement ivm ondeugdelijk product. Nee, kon niet, ik zat er toch maar even nog 12 mnd aan vast. Dan kon ik terug naar bijv 10 mb als ik dat wilde.
Schandalig wat mij betreft!
Gewenste Oplossing:
Abonnement(en) per einde van deze maand opzeggen.
Met jullie prijsverhoging icm jullie aangedragen oplossing ben ik dit nieuwe contract ingeduwd! Ik heb zelf niet voor de verhoging gekozen en ook niet voor 30mb om vh probleem af te komen met extra kosten voor MIJ!!
Ik ben het nu dan ook echt zat. Al jaren geen goeie verbinding en tig oplossingen zouden t moeten verhelpen, maar helaas. Nu wil ik van dit ondeugdelijk product af!


