Klacht: U reageert maar niet

online90776628 op 13 april 2021 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 april 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Rieneke de Groot, Bedankt voor het insturen van de correspondentie. Daarmee heeft u voldoende aangetoond de opzegging op tijd aan ons doorgegeven te hebben. Wij hebben daarom uw abonnement met terugwerkende kracht per 15-04-2021 voor u opgezegd. Eventueel te...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 13 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

U reageert maar niet op mijn opzegbrief en herinneringen daaraan. Ik uploadde mijn opzegbrief via uw website. Ik verstuurde herinneringen per gewone post en aangetekend. E-mailen kan ik uw bedrijf immers niet. Maar u mailt mij wel voortvarend betalingsherinneringen, vanaf no-reply mailadressen.

Gewenste Oplossing:

Bevestig mijn opzegging per 15 april. Maak excuses. Vergoed mijn portokosten van ongeveer 10 euro.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Online in behandeling genomen

Bericht van Online

4 jaren geleden - Beste Rieneke de Groot, Bedankt voor uw bericht. Online.nl heeft uw klacht in goede orde ontvangen. U geeft aan dat uw opzegging nog niet bevestigd is. Wij begrijpen dat u hier ongemak mee ervaart. Wij hebben onze systemen geraadpleegd maar tot onze spijt kunnen wij uw opzegbrief niet vinden. Indien u een Track en Trace-nummer heeft van de eerste aangetekende brief, verzoeken wij u ons dit nummer in een antwoord op dit bericht door te geven. Wij zullen dan alsnog uw opzegging verwerken. Houdt er wel rekening mee dat wij minimaal een maand opzegtermijn hanteren vanaf het moment van aankomen van de eerste opzegbrief. Onze excuses voor het ongemak. Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog vragen hebben dan horen wij dat graag van u. Wij zijn van maandag tot en met zaterdag bereikbaar van 09:00 tot 21:00 via het nummer 088-0038 500 (lokaal tarief). Met vriendelijke groet, Online.nl

Reactie van de melder van de klacht online90776628

4 jaren geleden - Een tweede herinnering aan mijn opzegging per 15 april stuurde ik u op 8 april, aangetekend door PostNL met nummer 3SRPKS085227050. Mijn klacht hier op klacht.nl is slechts dat uw reactie op mijn opzegbrief en herinneringen maar uitblijft. Overigens, een opzegbrief aantekenen is natuurlijk geen vereiste, ook niet volgens uw leveringsvoorwaarden. Ik mag er toch vanuit gaan dat het berichtenformulier op uw website naar behoren werkt? Voor hier op klacht.nl zijn we klaar. Ik zie uw reactie met bevestiging tegemoet!

Bericht van Online

4 jaren geleden - Beste Rieneke de Groot, Bedankt voor uw bericht. U stuurt de TT in van de 2e verzonden brief. Deze is aangekomen op 13-04-2021. Wij vroegen u om de eerst verzonden brief. Als wij deze 2e brief aanhouden zal de opzegging met inachtneming van de maand opzegtermijn dus 13-05-2021 worden. Via ons upload formulier op de website kunnen wij ook geen bericht van u terugvinden. Heeft u wel het klantnummer erbij vermeld? Wij vragen daar om bij het uploadformulier omdat wij anders uw bericht niet aan uw klantnummer kunnen koppelen. Daarnaast zien wij dat u ook niet gebeld heeft hiervoor. De enige houvast voor uw opzegging die Online.nl nu van u heeft is de 2e ingezonden brief. Indien er verder niet aantoonbaar gemaakt kan worden dat u de opzegging tijdig aan ons door heeft gegeven, zijn wij genoodzaakt de opzegging voor 13-05-2021 in ons systeem te zetten. Onze excuses voor het ongemak. Wij willen uw klacht graag volledig afhandelen en dat kunt u het beste hier op klacht.nl doen. Indien u de Track en Trace van de eerst brief nog kunt vinden gaan wij alsnog die als uitgangspunt nemen. Als u dat wenst, kunnen wij ook telefonisch in gesprek komen met elkaar hierover. In afwachting van uw antwoord. Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Mocht u nog vragen hebben dan horen wij dat graag van u. Wij zijn van maandag tot en met zaterdag bereikbaar van 09:00 tot 21:00 via het nummer 088-0038 500 (lokaal tarief). Met vriendelijke groet, Online.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Online een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Online

Heeft op 19 april 2021 om 16:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

online90776628

Heeft op 19 april 2021 om 16:39 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dankuwel. Bijna goed. Maar niet helemaal, want ik heb uw modem al geretourneerd. Uw modem zond ik u retour aan het adres dat u daarvoor op uw website vermeldt. PostNL gaf het tracktrace nummer 3SLFVZ317499494 en bezorgde het op 18 maart 2021. Uiteraard met vermelding van mijn klantnummer. Bevestigt u mij nog per mail dat u dat ook in uw administratie heeft staan? Dat voorkomt nog meer misverstanden.

Alle klachten die gemeld zijn door online90776628
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie