Klacht: Totaal onmogelijk iemand aan de lijn te krijgen

fannyvanpoppel op 02 september 2013 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 september 2013

Een klant van online.nl heeft op 14 juni een bevestiging ontvangen dat zijn internetabonnement per 16 juli 2013 is opgezegd, maar ervaart problemen wanneer er in augustus toch geld van zijn rekening wordt afgeschreven. Na het storneren van deze afschrijving ontvangt hij meerdere aanmaningen en bevestigingen van beëindiging van het abonnement, maar kan niemand van de klantenservice bereiken om het probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

Ik heb op 14 juni een bevestiging gekregen van online.nl dat mijn internet abonnement per 16-07-2013 is opgezegd.

Vervolgens wordt er in augustus toch geld van mijn rekening afgeschreven. Ik heb dit gestorneerd. Ik krijg binnen 2 dagen een voicemail, een e-mail en een schriftelijke aanmaning dat ik direct dien te betalen. Enkele dagen later krijg ik nogmaals een bevestigingsmail dat het abonnement per 28-08-2013 is beëindigd.

Ik heb vandaag hierover proberen te bellen maar welke klantenservice ik ook bel en welke keuze ik ook maak in het keuze menu (2 0900-nummers) ik krijg NIEMAND aan de lijn die ook maar iets voor me kan/wil doen. Op de website ingevuld dat ik wil dat iemand me terugbelt, wat netjes na enkele minuten gebeurt. Verhaal uitgelegd. Vervelend, klopt inderdaad niet, maar ik kan alleen een notitie achterlaten en dan moet je even naar ons 0800-nummer bellen, die konden mij doorschakelen naar de juiste afdeling. (overigens was dit wel een vriendelijke medewerkster) Ook deze jongeman van het 0800-nummer kon niks voor me doen. Ik ben er inmiddels, vele euro’s armer en teveel minuten later… nog steeds niet in geslaagd ook maar iemand van de juiste afdeling te pakken te krijgen. Hoe moeilijk kan het zijn??? Belachelijke service dit hoor.

Gewenste Oplossing:

ik wil vandaag nog teruggebeld worden en wil dat de teveel betaalde kosten voor mijn abonnement PLUS de kosten voor de vele telefoontjes terugbetaald worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie