Mijn Klacht:
Sinds 1 maand klant geworden bij Online.nl op advies van Breedbandwinkel.nl. Belangrijk punt voor ons was internet geen uitvallen moest hebben, zei gaven aan dat Online perfect en goed stond aangeschreven, daarop besloten wij een contract aan te gaan. Helaas bleek na aangesloten te zijn vorige maand dat wij al een paar dagen flinke storingen en uitvallen hadden de eerste dagen. Aangezien wij net aangesloten waren hoopten we dat het hier mee te maken zou hebben en het snel weer beter zou worden. Niks bleek minder waar, dagelijks ondervinden wij haperend beeld en vastlopers. na 2 weken stopte het volledig en hadden we zwart beeld en geen internet meer, zo nu en dan een beeld dat stil stond. Hierop hebben wij contact gezocht met Online, welke aangaven de volgende week op zijn vroegst een monteur te kunnen sturen, wij zaten hoe dan ook 1 week onder internet en tv, andere oplossingen waren er niet bij navraag!!!!! Aangezien wij nu wel klaar waren met Online gaven we aan het contract te willen ontbinden omdat we alleen maar problemen ondervonden. Dit kon niet omdat we aan het contract vast zaten werd gemeld. Aangezien wij een maand voordat we daadwerkelijk werden aangesloten het contract telefonisch waren aangegaan, en je dan 2 weken opzeg termijn hebt, hadden we dat dus maximaal 2 weken voor we uberhaupt zouden worden aangesloten maar hebben moeten opzeggen.
Het contract konden we wel laten ontbinden maar dan moesten we de volledige kosten van het hele jaar abonnement betalen, lekker als je nagaat dat je net een halve maand klant bent! We hebben de afspraak met de monteur wel bewust ingezet om Online de kans te geven het op te lossen, 1 dag voor tijd, na 6 dagen zonder internet en tv te hebben gezeten deed plotseling weer alles!!
hierop de monteur afgezegd.
sindsdien wederom dagelijks weer haperingen en storingen in beeld en geluid, en sinds gisteren uitvalleen erbij!
Vanmorgen was het dan weer zo ver, een complete uitval van internet en tv, zo nu en dan doet internet het 5 minuten.
U begrijpt dat wij helemaal klaar zijn met Online.nl, zij kunnen blijkbaar niet leveren wat ze verkopen, maar strijken wel het abonnement geld op elke maand!! Wij willen alleen betalen voor een abonnement en de service die werkt en als zodanig wordt verkocht namelijk.
Hier willen wij niet nog eens 11 maanden mee geconfronteerd worden, Online levert niet het product waarvoor wij gekozen hebben en voor betalen en is blijkbaar niet capabel genoeg om het blijkbaar te leveren.
Wij willen het contract zsm laten ontbinden zonder bijkomende kosten, en iedereen waarschuwen NEVER NOOIT een contract aan te gaan met Online.nl, en zeker niet in de mooie verkoop praatjes te geloven van Breedbandwinkel.nl. Deze gaven zelfs nog aan als wij problemen ondervonden, met hun konden bellen en ze dit zouden oplossen, dit hebben wij dan ook gedaan 2 weken geleden maar u begrijpt het al, ook zij geven NIET thuis!
Wij zijn wij zo klaar met Online dat we juridische stappen niet uit de weg gaan en zitten te overdenken onze advocaat in te schaken om een proces op te starten tegen Online.
Misschien heeft u een snellere oplossing.
Gewenste Oplossing:
wij het contract zsm kosteloos kunnen ontbinden en wij kunnen overstappen naar een provider die wel functioneert en zijn producten weet te leveren. Wij hebben nu een maand Online en meer uitvallen gehad als normaal gebruik kunnen maken van de tv en het internet.
bijnaa 1 week helemaal niks hebben ontvangen en hebben moeten wachten op een monteur, en sinds vandaag hetlzefde liedje, na dit net telefonisch te hebben gemeld wederom 6 dagen moeten zitten tot er een monteur langs komt........


