Mijn Klacht:
Wij hebben een alles iin 1 pakket: internet/tv/bellen.
De tv dienst hebben we vanaf het begin problemen mee gehad, en na 4 verschillende kastjes en eindeloos bellen met het ontzettend dure nummer van de servicedesk is de conclusie dat het probleem NIET door hen kan worden opgelost!
Daarop bieden zij zelf aan het contract op te zeggen, wij gaan akkoord. MAAR: alleen de tv! ze weigeren om ook de rest van ons ALLES IN 1 PAKKET te beeindigen!
Dat is toch schandalig? Wij willen een ander gecombineerd pakket bij een ANDERE provider, niet 2 verschillende diensten bij 2 verschillende providers!
Gewenste Oplossing:
Het is een gecombineerd contract en wij willen het hele ding kosteloos opgezegd hebben, Of ze vinden alsnog een manier om de tv dienst naar behoren te laten werken!

