Klacht: Oplichting bij afzien van wettelijke bedenktijd

MDJH op 06 januari 2021 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 januari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Hoekstra, Naar aanleiding van uw klacht hebben wij zojuist telefonisch met elkaar gesproken. Daaruit is naar voren gekomen dat Online.nl helaas geen verdere kosten buiten het abonnement om kan vergoeden. In plaats daarvan krijgt u een verhoogde korting...

Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 6 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Online maakt met mij de afspraak om op dag X mijn glasvezelnetwerk op te leveren in ruil dat ik afzie van mijn wettelijke bedenktijd.

Ze zijn nu 2 dagen te laat en wie ik ook spreek van de klantenservice ze zeggen allen we kunnen er niets aan doen u moet wachten. Dat is het probleem, dat kan ik niet ik had het nodig en heb daarom afgezien van mijn wettelijke bedenktijd.

Dit is iemands recht ontnemen onder valae voorwendselen. Oplichting!

Gewenste Oplossing:

Aangezien ik nu 2 hele dagen niet heb kunnen thuiswerken wil ik een vergoeding hiervan bovenop de 3 maanden €10 korting die ik al zou krijgen. En voor elke extra dag dat het nog steeds niet is opgeleverd wil ik ook een vergoeding.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Online in behandeling genomen

Bericht van Online

5 jaren geleden - Beste mevrouw Hoekstra, Naar aanleiding van uw klacht hebben wij zojuist telefonisch contact met elkaar gehad. Tijdens ons gesprek verbrak helaas de verbinding en heb ik u niet meer weten te bereiken. Wel heb ik uw Voicemail ingesproken met de vraag of u akkoord bent met een compensatie van €17,50. De compensatie is bij deze toegevoegd en zal worden verrekend met de volgende nota. Mocht u niet akkoord zijn, of alsnog in gesprek willen over uw klacht, geef dat dan aan in een antwoord op dit bericht. Ik zal dan zo spoedig mogelijk opnieuw contact met u opnemen. Als u wel akkoord bent hoeft u niets te doen en kunt u de klacht sluiten. Indien u nog vragen heeft, dan horen we het graag. U kunt gerust reageren op deze e-mail of telefonisch contact op nemen met onze klantenservice. Onze klantenservice is te bereiken op: Maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 21.00 uur via het telefoonnummer:088-0038500 (lokaal tarief) We gaan ervan uit u voldoende geïnformeerd te hebben. Met vriendelijke groet, Online.nl

Reactie van de melder van de klacht MDJH

5 jaren geleden - Helaas viel mijn telefoon uit. €17,50 is dat een grap? Ik kreeg een week later dan afgesproken internet. Ik heb een week niet kunnen thuiswerken, reken maar uit. Jullie mogen mij met een beter aanbod terugbellen, morgen of overmorgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Online een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Online

Heeft op 14 januari 2021 om 16:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door MDJH
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie