Mijn Klacht:
Ik heb recent contact met online.nl over naam correctie in de voorletter van de voornaam. geslacht stond vrouw ipv man en bankrekening,
Na telefonischonderhoud kreeg ik de vraag om id kaart en kopie bank aan te leveren via post zoals gevraagd werd. Dit heb ik gelijk gedaan.
Tot mij verbazing zie ik een mail dat ik 3 maanden achter loop en afsluitkosten bij zijn gekomen. ik heb geen opdracht gegeven voor een afsluiting.
Er werd mij telefonisch verteld ja meneer je moet wel betalen anders sluiten we af
ik geef aan dat er een automatich incasso loopt. Maar in het systeem hanteren ze blijkbaar of verkeerde voorletter en verkeerde bank vermoedelijk. En er werd aangegeven dat bank elke keer de incasso weigerde.
Op de vraag waarom ik geen post of mail van ze ontvang. Geven ze als antwoord we sturen alleen een sms. Op de vraag welke nummer ze daarvoor hanteren krijg wederom te horen dat er een foutief nummer wordt gebruikt hiervoor. En ik dus nooit in kennis ben gesteld dat betaling niet zijn gedaan of afgeschreven van mijn bankrekening. Al met al klopt er helemaal niks van en ben ik dupe van slordige administratie van online.nl. Ze eisen dat ik ook de afsluitkosten voor rekening neem. Terwijl ik geen brief nog sms nog mail had ontvangen over de achterstand. Ik ben dus hier niet mee eens
Gewenste Oplossing:
Heraansluiting zonder extra kosten in rekening brengen.

