Klacht: Online (T-Mobile) komt afspraken niet na.

Dylan Ouwerkerk op 21 juni 2014 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 21 juni 2014

Een klant heeft zijn abonnement bij Online (T-Mobile) beëindigd, maar ervaart problemen met de naleving van afspraken door het bedrijf. Ondanks eerdere communicatie over de betaling van de laatste rekening en het retourneren van materialen, blijft de klant geconfronteerd worden met onduidelijkheden en extra kosten. Dit heeft geleid tot onvrede over de klantvriendelijkheid van Online.

Mijn Klacht:

Sinds oktober 2013 maak ik “gelukkig” geen gebruik meer van de diensten uit mijn Abonnement bij Online (Alles in 1 bundel) i.v.m. mijn verblijf elders.

Het abonnement liep tot ergens in april 2014. In augustus 2013 hier al eens over geïnformeerd en de stelling van Online is dat men je gewoon aan het contract houdt. Ergens logisch, doch niet klantvriendelijk en daarom mijn besluit NIET meer met Online (T-Mobile) in zee te gaan. Daarna begon het gezeur van Online.

Na het betalen van de laatste rekening van € 53,28 en niet € 53,80 (welke ik in overleg, doch voor 7 April zou overmaken en er geen boetes of andere fratsen zouden plaatsvinden) dacht ik dit netjes te hebben opgelost en afgesloten.

Tevens zelf diverse malen moeten contacten omdat de toegezegde materialen voor het retour sturen van de modem niet was verstuurd en ik daarvoor zelfs voor … naar het oude adres ben gereden om daar te constateren dat het beloofde niet was aangekomen (een rit van 270 km enkele reis) welke ik daardoor wel heb kunnen combineren met iets anders, maar goed dat was niet de insteek.

Nu al meerdere onvriendelijke en kort af reaktie’s mogen ontvangen, ondanks aantonen van mijn zijde, maar dat ben ik van hen al gewend zodra men het bedrijf als klant verlaat.

Zo ga je niet met klanten (mensen) om !

Gewenste Oplossing:

Compensatie van de belachelijke behandeling, tijd, reizen en onvriendelijke stelling dat men daar altijd maar gelijk heeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Tja, en dan komt het erop aan dat Online klacht.nl gewoon doodleuk negeert. Inhoudelijk willen ze niet per mail reageren, ook niet op mijn bewijsvoering, want ja...weggelopen klanten pesten is hun Core business. Kwestie van een gevalletje doorsturen naar Radar, Kassa of dan toch...Ook dat nog ? Huh, Echt ? Serieus, Meen je dat nou ? Hou is op....... Voor 20 Euro !!!! *zucht*

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Met een vleugje Humor (vind ik) gemaild, Afwachten dus. Beste, (

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie