Mijn Klacht:
Op 10-4-2017 ontvang ik een mail waarin online.nl aangeeft de prijzen voor internet+bellen weer eens flink te verhogen.
Om de klant tevreden te stellen geven ze aan dat online.nl geregeld heefty dat ik bij ziggo een alles in 1 pakket tegen aantrekkelijke prijzen kan krijgen. Online geeft ook aan dat mijn online mail adres behouden wordt (hetgeen vaak een belemmering is om over te stappen).
Ik heb daarna 4 maal contact opgenomen met ziggo om alles verder te regelen. tussendoor ook contact met online gehad om alles te verefieren.
Toen ik 12-4 nog eens met Ziggo belde werd mij aangegeven dat mijn online mail adres waarschijnlijk niet behouden kon worden.
Toen ik weer met online.nl belde kreeg ik te horen dat ik niet met Ziggo had moeten bellen maar met online (dit stond niet in de mail).
En omdat online de overgang niet in werking had gesteld zou mijn oude mail adres vervallen.
Plots gaf de online medewerker aan dat ik beter alles bij Ziggo kon stopzetten en wilde hij me een voorstel doen dat ik alles bij online zou gaan doen (dus ook de TV welke ik hiervoor bij Ziggo had).
Dit lijkt een pure vorm van afpersing en een gemene truck om klanten bij Ziggo weg te halen/
Gewenste Oplossing:
als ik mijn [email protected] adres kan behouden ondanks overstap naar Ziggo welke zeker door gaat na dergelijke praktijken


