Klacht: Online digitale televisie-ontvanger

L. de Vries op 04 maart 2013 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

half december 2012 actiepakket besteld, rond 20 januari 2013 na paar keer bellen tv-pakketje bezorgd. 30 januari, midden in een film ging het beeld op zwart… alleen Ned. 1, 2 en 3 waren nog te zien. Na herhaaldelijk bellen (op eigen kosten, want het terugbel-systeem geldt alleen bij verkoop producten!!!!!) op 21 februari 2013 een nieuwe smartcard ontvangen en ik kon weer alle zenders kijken. 3 Maart 2013, alleen Ned. 1, 2 en 3 te zien! Wéér terug naar de fabrieksinstellingen gezet en 25 minuten op Ned. 1 laten staan, daarna niets veranderd… Kan wéér alleen Ned. 1, 2 en 3 kijken. Ondertussen is er wel gewoon geld van mijn rekening gehaald en zelfs van de nieuwe smartcard kreeg ik een factuur!!! Ben eigenlijk ten einde raad en wil wederom opzeggen maar dat schijnt niet te kunnen omdat ik een contract heb, maar, zonder levering geen contract dacht ik???!!!

Gewenste Oplossing:

dat de boel het permanent doet en de financiële kosten worden vergoed (onjuiste incassering en belkosten), danwel kostenloos opzeggen van het pakket-abonnement!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie