Mijn Klacht:
op 17 april j.l meldden ik bij klantenservice online dat ik een technisch storing had. Ik had geen internet en telefoonverbinding meer. Volgens medewerker zou een dossier aangemaakt worden en klacht worden opgelost.
Kreeg inderdaad op kreeg op 18 april en sms waarin werd gevraagd mijn modem te resetten en het probleem zou zijn opgelost. Helaas.
Wederom klantenservice gebeld en inderdaad zo deelde mij de medewerker mede het probleem was niet opgelost.
op 19 april maar de klantenservice opnieuw gebeld. De medewerker was verbaasd waarom ik contact zocht mij was immers medegedeeld dat er aan een oplossing gewerkt werd. Bovendien zo vertelde hij mij zou er voor de paasdagen niets meer gebeuren.
Het is inmiddels 22 april en nog steeds geen telefoon of internet verbinding.
Vind dit meer dan schandalig.
Gewenste Oplossing:
wanneer probleem wordt opgelost en er een duidelijk verklaring komt over de gang van zaken bij online als dit soort problemen zich voordoen.

