Klacht: geen TV/internet en telefoon al één week

DJ72 op 13 juni 2013 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 13 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds 7 juni 2013 hebben wij geen TV, telefoon en internet meer. Dezelfde dag heb ik contact met Online.nl opgenomen en dit gemeld. Na het weekend zouden ze het probleem proberen op te lossen.
10-06-2013:
Maandag kreeg geen gehoor van jullie.
11-06-2013
Dinsdag avond heb ik Online.nl zelf gebeld. Jullie zouden KPN inlichten en kabel doormeten en daarna op donderdag met me contact opnemen.
13-06-2013
Donderdag belde ik Online.nl zelf. Volgens Online.nl hebben ze mij dinsdag gebeld, maar er nam niemand op. Tijdens telefonisch gesprek op dinsdag hebben ze me hierover niets gezegd. Volgens Online.nl moeten wij nu afwachten tot er een monteur ons zal bellen om een afspraak te maken. Dus wij zijn al één week verder. En het is alleen maar afwachten

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk verbinding herstellen. Terugbetaling van extra gemaakt prepaid telefoonkosten. Tevens vergoeding voor meer dan één week geen TV, internet/telefoonverbinding. Verbetering van klantenservice: dat ze echt bellen en niet alleen maar beloven om te bellen. Via Online.nl is het niet mogelijk om klacht in te dinen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie