Klacht: Al 5 maanden onderweg voor een Nieuw abonnement nu zelfs geen TV

kelvin666 op 15 maart 2017 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 15 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wat een Puinhoop al 10 jaar klant nu sinds dat samen gaan een Drama probeer al sinds November 2017 een nieuw pakket te krijgen nou had ik beter niet kunnen doen…. . Ik kreeg zelfs 5 Tv pakketten nu gaan ze 20 Maart me nieuwe pakket leveren……. maar zit nog wel 5 dagen zonder Tv Ja Jammer zeggen ze we kunnen je niet helpen het Systeem krijgt van alles de schuld bij online ben zo Boos!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik Betaal de rekening niet van deze maand want ik heb niet gehad waar ik voor moet betalen heb 30 Euro compensatie gehad dat is niet genoeg voor al die Ellende die ik heb!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie