Klacht: 1 uur in de wacht gestaan telefonisch

karin1960 op 22 februari 2023 over Online in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Online
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 22 februari 2023

Een klant ervaart herhaaldelijk problemen met zwart beeld en foutcode s004, ondanks het resetten van het apparaat. Bij het bellen naar de klantenservice staat de klant een uur in de wacht en vindt het onacceptabel dat er ook lokale kosten in rekening worden gebracht.

Mijn Klacht:

Ik heb al de hele dag zwart beeld met code s004 al gereset stekker uit stopcontact . Is al de 2e keer. Bel je sta je een uur in de wacht u wordt zsm geholpen ha aan mijn neus. Ook nog lokale kosten.

Gewenste Oplossing:

Dat ze je tenminste te woord staan en een oplossing zoeken het is niet de eerste keer. Ben erg ontevreden met deze provider.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door karin1960
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie