Klacht: Onjuist bejegend

Henk van Tiel op 09 september 2017 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 9 september 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via een bestel bord besteld waar geen bon, dus geen bestelnummer, uit kwam. Er werd mij gemeld dat ik nummer 61 had. Na 5 minuten zaten mijn vrienden al te eten en ik had nog niks. Het ging om 3 cheesburgers en een quarter ponder. Vlak erna kwam er een klant met hetzelfde probleem, waarna ik geopperd heb dat het probleem met het bestel probleem opgelost zou moeten worden. Hierbij werd mij vanachter de balie gemeld dat er te weinig mensen aanwezig waren om het op te lossen, terwijl er meer mensen achter de balie liepen dan dat er klanten aanwezig waren. Dit heb ik met stemverheffing aan gegeven, vanwege de afstand waarop wij op dat moment aan het communiceren waren. Dit werd niet geaccepteerd door de leidinggevende die op dat moment ( 09-09-2017 00.05 uur ) aanwezig was. Hierop werd mij aangeboden mijn geld terug te geven en dat ik mij zou verwijderen uit het pand. Dit heeft mijn vrouw, tegen mijn zin, geaccepteerd. Na een korte afkoel periode buiten realiseerde ik mij dat ik mij onjuist bejegend voelde en ben naar binnen gegaan om verhaal te halen. Naar mijn bescheidde mening heb ik deze man netjes met U aangesproken en gevraagd om een uitleg. Hierop werd gelijk de politie gebeld en werd ik aangegeven als dronken bestuurder, terwijl mijn vrouw mee was als nuchtere bestuurder. Na deze acte zijn wij vertrokken om verdere problemen te voorkomen. Ik voel mij op het moment van het schrijven van deze klacht nog steeds super onjuist verkeerd bejegend dat ik niet verder weet wat te schrijven zonder schuttingtaal te gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Excuses krijgen voor het niet werken van de aperatuur. Perssonlijke excuus van de bedrijfsleider die d.d 09-09-2017 00:05 de leiding had.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM