Klacht: Onfatsoenlijk en dom

E.Woning op 03 april 2017 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste heer Woning, Wat vervelend dat een proefverpakking vuilniszakken voor zoveel ongemak heeft gezorgd. Op dit moment is er geen actie waarbij je een proefverpakking afvalzakken krijgt bij de Brabantia afvalbakken. Deze actie is enige tijd geleden wel geweest. Ik...

Bedrijf Blokker
Status Opgelost
Datum 3 april 2017

Een klant heeft een vuilnisbak van Brabantia gekocht bij Blokker, maar ontdekte dat er geen proefverpakking vuilniszakken bij zat, ondanks dat dit op de doos vermeld stond. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice van Blokker, waarbij lange wachttijden en onduidelijke antwoorden werden ervaren, voelde de klant zich niet serieus genomen en teleurgesteld in de service.

Mijn Klacht:

Vuilnisbak van Brabantia in de aanbieding gekocht.
Op de doos staat incl. proefverpakking vuilniszakken, nou niet dus.
Brabantia gebeld en deze zegt, ‘is een aanbieding van Blokker, en dus geen proefverpakking in de doos (???) had niet op de doos moeten staan (???)’
Einde verhaal van Brabantia (wat een service)

Klantenservice Blokker proberen te bellen.
Eerst 40 min. aan de telefoon, maar nog steeds alle medewerkers bezet, daarna nog maar weer geprobeerd en na 50 min. maar opgehangen.
Dan maar hoofdkantoor gebeld.
‘Ik verbind u door’ dat is mooi…… ja, weer hetzelde nummer van de klantenservice.
Wederom hoofdkantoor gebeld en het antwoord:
‘Ja, jammer dan, is het enige nummer wat we hebben, goedemiddag’

Ongelooflijk, mij kwijt als klant, en een iedier die het horen wil zal ik dit verhaal vertellen.
En dat om een proefverpakking van mischien 3 vuilniszakken.

Gewenste Oplossing:

Als ik fatsoenlijk de proefverpakking aangeboden had gekregen zoals op de verpakking vermeld.
Dit heeft me nu in totaal al ruim 1 1/2 uur gekost, en ben zeer ontevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Blokker in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Blokker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Blokker

Heeft op 06 april 2017 om 11:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer Woning,

Wat vervelend dat een proefverpakking vuilniszakken voor zoveel ongemak heeft gezorgd. Op dit moment is er geen actie waarbij je een proefverpakking afvalzakken krijgt bij de Brabantia afvalbakken. Deze actie is enige tijd geleden wel geweest. Ik verwacht dat de afvalbak die u gekocht heeft nog bij een voorgaande partij behoord waar de oude actie op vermeld staat. Dit kan u onmogelijk weten. Ik kan mij dan ook voorstellen dat het voor u een teleurstelling was toen bleek dat er geen proefverpakking bij zat. Dat u onze klantenservice niet kon bereiken maakt het er niet beter op. Vanwege de Op=Op dagen had de klantenservice het vier maal zo druk als normaal gesproken het geval is. Hierdoor was de wachttijd aan de telefoon langer dan wenselijk is. Hier bied ik namens Blokker excuses voor aan.

Graag hoor ik van u welke afvalbak van Brabantia u heeft aangeschaft. Dan zorg ik ervoor dat u hier alsnog een aantal afvalzakken voor ontvangt.

Mocht u verder nog vragen en/of opmerkingen hebben dan kunt u contact opnemen via e-mail, social media of telefoonnummer 0800-9131 (bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 09:00-18:00 uur).

Met vriendelijke groet,

Saskia
Blokker webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM