Mijn Klacht:
Geachte heer mevrouw,
20-04-2018 om rond 18:00 uur in Duitsland Dusseldorf Airport. Is de kassa vrouw medewerkster heel onbeschoft geweest tegen mijn gezin.
Ik en mijn gezin wilde een bestelling plaatsen we stonden gewoon in de rij. Ze vond ons te lang nadenken terwijl we pas 10 sec ongeveer aan het denken waren, toen riep ze heel onbeschoft de andere klant en liet ons aan de kant staan. Toen vroeg ik (Vader van mijn kinderen) wij waren toch aan de beurt? Toen zei ze dat het heel lang duurde en ze keek ons aan alsof ze ons wilde slaan heel boos en agressief reageerde ze.
Toen zijn we naar de andere kassa gegaan mijn kinderen zei al papa we hebben geen honger meer, we willen alleen maar weg hier. Maar toen ben ik toch naar de andere kassa gegaan hij deed ook heel geiritteerd reageren en wilde bijna ons bestelling niet nemen. Omdat ze samen elkaar aankeken heel onbeschoft en uitlachen.
Nadat we de bestelling afnamen wilden we gaan zitten maar die vrouw kassamedewerkster keek ons zo agressief aan en schreeuwde WAT IS ER MISS dus ik zei er is niks mis mevrouw ik vond het net alleen niet zo netjes en we liepen door omdat mijn kinderen erbij waren en ze schreeuwde maar door achter ons. We zijn heel erg geschrokken van haar agressieve gedrag en zijn snel gaan eten en weggegaan. Maar ik zag hun 2 (kassamedewerkers) over mij praten en ons aankijken.
Ik vond dit heel erg vernederend, onbeschoft en onrespectvol. Ik en mijn gezin zijn hier heel boos over. Ik vind het niet meer fijn om naar MC donalds te gaan want wij komen daar regelmatig. Over paar dagen ga ik weer terug naar Airport en durf niet bij MC donalds te eten hierdoor.
Graag zou ik willen als trouwe klant dat hier iets aangedaan wordt. Want anders ga ik het filmen en plaats ik het op social media.
Met vriendelijke groeten,
Celal
Gewenste Oplossing:
Mijn vrouw heeft een Instagram pagina met 500k volgers ze is van plan om boycot te starten. Maar ik vond het netjes om eerst met jullie in contact te komen en als er niks aangedaan word pas alles in te schakelen. Ik ben pas tevreden wanneer zij er erg spijt van heeft en haar excuses aanbied.

