Klacht: Jaar op gave 2019

Annelie3 op 22 juni 2020 over Obvion in de categorie Hypotheekwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Obvion
Categorie Hypotheekwinkels
Status Open
Datum 22 juni 2020

Dhr. en mevr. Vogels hebben geen schriftelijke jaaropgave voor 2019 ontvangen, terwijl hen was beloofd dat deze in mei naar de belastingdienst zou worden opgestuurd. Ze verzoeken het bedrijf Obvion om de jaaropgave zo spoedig mogelijk te versturen.

Mijn Klacht:

Er was ons beloofd dat er in mei een schriftelijke jaar opgave 2019 voor de belastingdienst opgestuurd zou worden Tot heden niets ontvangen.Graag zo spoedig mogelijk opsturen.
Dhr. AM Vogels en APJ Vogels van Lieshout.–Lijndakkers 6–5672 cb Nuenen
Hypotheek nr. 67178.
MVG AM.Vogels.

Gewenste Oplossing:

Als ik de jaaropgave 2019 schriftelijk ontvangen heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Obvion

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Obvion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Annelie3
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM