Klacht: smaak chocomel mager

hilde79 op 17 maart 2015 over Nutricia in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nutricia has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Telefonisch contact opgenomen met mevrouw van der Stam, gevraagd of de klacht bij Friesland Campina gemeld kan worden. Chocomel is al een aantal jaar geen product van Nutricia meer.

Bedrijf Nutricia
Status Opgelost
Datum 17 maart 2015

Een consument heeft zijn onvrede geuit over de gewijzigde smaak van Chocomel Mager, dat voorheen als Chocomel Light werd verkocht. Hij geeft aan dat zijn gezin dagelijks een pak consumeerde, maar nu overweegt over te stappen op een ander merk vanwege de smaakverandering. De consument vraagt zich af of het product weer in de oorspronkelijke variant beschikbaar zal komen.

Mijn Klacht:

voorheen dronken we zeker 1 pak chocomel light per dag. sinds light mager is geworden is de smaak erg veranderd. natuurlijk vind ik het niet erg dat de naam veranderd. maar nu is het hele product veranderd. kan ik nog ergens light kopen? of brengen jullie het weer terug op de markt? ik vrees dat wij tot die tijd verstappen op het ah huismerk. die is wel lekker.
vandaag vroeg mijn zoontje zelfs of de melk niet goed meer was …
erg jammer

Gewenste Oplossing:

als de chocomel weer romig word. nu lijken er wel stukjes in te zitten. hij oogt ook veel anders.
ik ben dus tevreden als het recept van light weer te verkrijgen is

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nutricia over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nutricia in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nutricia een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Nutricia

Heeft op 17 maart 2015 om 19:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Telefonisch contact opgenomen met mevrouw van der Stam, gevraagd of de klacht bij Friesland Campina gemeld kan worden.
Chocomel is al een aantal jaar geen product van Nutricia meer.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM