Klacht: Producten niet geleverd

Olga R op 29 mei 2018 over NuGezond.com in de categorie Gezondheidswinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Gezondheidswinkels
Status Open
Datum 29 mei 2018

Een klant heeft op 13 mei twee producten besteld bij NuGezond.com voor een totaalbedrag van 37 euro, maar heeft deze nog niet ontvangen. Ondanks meerdere e-mails te hebben gestuurd, ontving de klant alleen automatische antwoorden en zoekt nu hulp om het geld terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Op 13 mei heb ik 2 producten besteld voor 37 € maar nog niks ontvangen. Heb al enkele e-mails verstuurd maar kreeg telkens een automatisch antwoord. Kan iemand helpen om geld terug te krijgen?

Gewenste Oplossing:

Geld terug of de producten onmiddellijk opsturen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NuGezond.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NuGezond.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM