Klacht: vertraging twee uur

M.L. Grote op 06 maart 2014 over NSHispeed in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NSHispeed
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 6 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op dinsdag 18 febrauri j.l. maakte ik de trein reis met de Hispeed van Breda naar
Schiphol,
vertrektijd rond 19.25;l na tien minuten stonden wij stil in de middle of nowhere om vervolgens twee uur later teruggesleept te worden naar Breda wegens technische storing aan de locomotief. Daar werd ons een kopje koffie aangeboden en vervolgens moest je maar zien hoe je thuis kwam. Ik ben uiteindelijk via Den Haag c.s. naar Schip[hol gereisd .
De conducteurs in de Hispeed hebben van de meeste reizigers een emailadres en naam genoteerd en beloofden ons dat zij de klacht zouden doorspelen, zodat wij zelf niets meer hoefden te doen. Tot op heden nooit iets gehoord, dus nu meld de klacht zelf aan.
Ik verzoek vriendelijk om teruggave van de reiskosten op mijn bankrenkeningnr”554759 op naam van M.L. Grote

Gewenste Oplossing:

Tevreden ben ik wanneer het reisgeld is teruggestort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NSHispeed

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NSHispeed nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten