Klacht: Treinverbinding Nederland – België

kristienvdb op 16 maart 2013 over NSHispeed in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NSHispeed
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 16 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Donderdag 14 maart nam de ik trein vanuit Schiphol naar Antwerpen na geland te zijn op de luchthaven van Schiphol. Aan het loket werd ik vriendelijk geholpen op zoek naar de kortste weg naar Antwerpen. Ze raadde mij aan via Roosendaal te rijden, want dat daar een aansluiting met Antwerpen was.
Onderweg van Schiphol naar Roosendaal moesten we even wachten omdat er een trein voor ons stond. Daardoor kwamen we 4 minuten te laat aan. Op Roosendaal kregen we dan te horen dat de trein naar Antwerpen al vertrokken was. Wat op zich heel vreemd is aangezien deze trein was ingelegd om de mensen die vanuit Amsterdam kwamen door te rijden naar Antwerpen. Hierdoor moesten we 1u en 10 minuten wachten op de volgende trein, waardoor de reis van Schiphol naar Roosendaal 3u30 duurde. Wat ik echt niet acceptabel vind.
Vroeger kon ik vanuit Antwerpen op 2u naar Amsterdam en nu doe ik er bijna het dubbele over, en er is nog steeds geen deftig alternatief.

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van het ticket

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NSHispeed

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NSHispeed nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten