Klacht: oplichting

Hugo Vogel op 13 maart 2026 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 13 maart 2026

Een klant van de NS ervaart de kaartverkoop via de bankpas als misleidend, omdat de 40% korting op het treinkaartje niet wordt toegepast. Ook bij de upgrade naar de eerste klas wordt de volle prijs gehanteerd, wat de klant als oneerlijk beschouwt. De klant pleit voor kortingen voor abonnementhouders.

Mijn Klacht:

De NS stimuleert kaartverkoop via je bankpas. Wat ze er niet bij vertellen is dat de 40% korting op je treinkaartje(abonnement) niet wordt meegerekend
ook met de zgn upgrade naar 1 ste klas aanbieding gaat de NS uit van de volle prijs. Geef de mensen die een abonnement hebben ook eens een korting.
Misleidend en een zekere vorm van oplichting

Gewenste Oplossing:

Als je al je klanten tevreden wilt stellen handel daar ook naar

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over NS
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Alle klachten die gemeld zijn door Hugo Vogel
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten