Klacht: Nog steeds geen teken van NRGY

edr op 14 februari 2012 over NRGY in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 17 april 2012
Bedrijf NRGY
Status Opgelost
Datum 14 februari 2012

Een klant heeft op 23 januari een bestelling geplaatst bij NRGY, maar deze is nog steeds niet geleverd. Ondanks verschillende redenen voor de vertraging op de website en pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, blijft de klant zonder informatie over de status van de bestelling en heeft hij geen Track & Trace-nummer ontvangen. De klant voelt zich opgelicht en overweegt aangifte te doen.

Mijn Klacht:

Bestelling gedaan op 23 januari. Dit is nog steeds niet geleverd. Allerlei vage redenen op de site van NRGY waarom levering vertraagd is: jaarafsluiting, omstandigheden en vorstdrukte. Op mail waarin ik vraag naar de status wordt niet gereageerd. Telefonisch zijn ze niet bereikbaar. Terwijl afgelopen week op de site stond dat dat weer kon vanaf 13 februari. Inmiddels is wel gemeld dat de bestellingen tot 7 feb zijn verzonden. Ook bij de status van mijn bestelling staat sinds 10 feb verzonden. Heb nog niets gezoen en waarom heb ik dan geen Track&trace nummer gekregen?????? Dat is toch gebruikelijk? Dat is wederom vreemd. Ben gewoon enorm opgelicht!!!!! Denk dat ik maar eens bij de politie langsga om aangifte te doen!!!!!

Gewenste Oplossing:

Deze week mijn bestelling leveren of deze week geld terug storten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NRGY in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NRGY een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten