Mijn Klacht:
de bezorging van mijn papieren- en digitale krant werd stopgezet. en ik ontving een rekening met verhoging en strenge brief van een incasso bureau.
Blijkbaar is er iets fout gegaan bij de betaling van een rekening. Daaromtrent ontving ik geen herinnering of waarschuwing.
De bezorging werd direct stopgezet en de afhandeling in handen gegeven van een incasso bureau dat mij behandelt als wanbetaler.
Dat ik reeds 10 jaar probleemloos abonnee ben en derhalve geen notoire wanbetaler maakt niets uit.
Bij navraag bleek er telefonisch contact te zijn gezocht. Het bij NRC bekende nummer is – na 10 jaar – niet meer in gebruik. Een niet onbekend fenomeen in de moderne wereld, waarin telefoonnummers en email adressen vaak gebonden zijn aan een provider als XS4all, Demon, UPC etc.
De klantenservice kon niets voor mij doen. Na direct de rekening te hebben betaald, heb ik na een week nog steeds geen krant. De klantenservice kan wederom niets voor mij doen. Ik heb mijn abonnement op de krant opgezegd.
Het stoort mij buitengemeen als wanbetaler te worden behandeld na 1 weggeraakte factuur terwijl ik 10 jaar probleemloos abonnee was.
Onbegrijpelijk dat er geen schriftelijke herinnering of waarschuwing is verstuurd, maar gepoogd is een oud telefoonnummer te gebruiken.
Gewenste Oplossing:
De betaling automatisering moet fijnmazig genoeg zijn om wanbetalers en first-time offenders, (kan iedereen gebeuren) te onderscheiden. Dat ook de klantenservice niet in staat is uitkomst te bieden aan langjarige abonnees is kwalijk.
Zend uw betalingsherinnering schriftelijk, op beleefde toon en niet als dwangbevel.
Geef uw klantenservice de mogelijkheid om fouten of incorrectheden te corrigeren
Zoek een ander incasso bureau dat adequater reageert.

