Mijn Klacht:
Op vrijdag 23 december had ik een slotenmaker besteld via nood24. Ik heb ze om 13.00 uur gebeld en afgesproken voor 16.00 uur voor het openbreken en vervangen van een goedkoop huiskamerslot.
Tijdens het eerste gesprek heb ik geïnformeerd naar een richtprijs en het enige way ze me konden melden is dat de voorrijkosten 35 euro bedroegen.
Over de verdere kosten konden ze me niet melden.
Om 16.45 uur (!!!) waren de slotenmakers aanwezig. Het ging allemaal vrij snel… even hier tekenen en even daar tekenen.
Ik vroeg nog naar de kosten. 159 specifieke kosten. Daarop kon de monteur mij geen passend antwoord geven, behalve dat deze berekend moesten worden.
Ik zei nog… Jullie kunnen er ook niets aan doen, want jullie krijgen ook maar opdracht van jullie werkgever. Dit is overigens meerdere malen gezegd.
Achteraf blijkt dat alle monteurs daar als ZZP-er werken… Leugen 1.
Ik zeg doe er maar het goedkoopste slot in, want het enige wat het moet afsluiten zijn de meterstanden.
Bij het opmaken van de factuur werd berekend:
159 specifieke kosten (???)
129 euro voor een huiskamerslot (???) wat normaal 20 euro kost.
90 euro arbeidsloon (30 minuten) (???)
34,50 euro materiaalverbruik (???)
BTW
Dus 35 euro konden ze me mededelen, maart de uiteindelijke rekening kwam op 504 euro!!! Voor een slot van 20 euro!!!
Nu heb ik al meerdere malen geprobeerd deze oplichters te bereiken wat gisteren eindelijk is gelukt.
Wat ze zeggen… Je hebt er voor getekend, Je krijgt niets terug. Zijn voor- en achternaam mocht ik ook niet weten.
Vreselijk nare mannetjes. En uiteindelijk gaven ze nu wel toe dat ze als ZZP-er te werk gaan. Dus leugen na leugen.
Please help!!!
Gewenste Oplossing:
Wanneer de specifieke kosten retour komen evenals een deel van de kosten van het slot en belangrijker nog... Dat deze oplichters worden gestopt.


