Klacht: box besteld en betaald, niet geleverd en geld weg!

jlmwinkelmolen op 12 mei 2017 over NonStopPlayer in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 12 mei 2017

Een klant heeft een mediabox van 79,00 € besteld bij NonStopPlayer via Facebook, maar deze is niet geleverd. Na bevestiging dat de box binnen 15 werkdagen zou aankomen, ontving de klant een bericht dat het product niet meer leverbaar was, maar het geld is nooit teruggestort en er is geen verdere reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

heb via facebook bij nonstopplayer een mediabox van 79.00 € besteld en nog via de mail gevraagd of het oplichting was. krijg dan ook reactie dat de box binnen 15 werkdagen bezorgd wordt en dan komt de mail dat ze niet meer leverbaar zijn en het geld wordt terug gestort helaas niets ontvangen en ook geen reactie meer gekregen

Gewenste Oplossing:

als ik mijn 79.00 € terug heb en het bedrijf wordt veroordeeld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NonStopPlayer

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NonStopPlayer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM