Klacht: bestelling niet gekregen

ton van soest op 10 april 2017 over NonStopPlayer in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 10 april 2017

Een klant heeft op 27 maart een NonStopPlayer besteld en betaald, maar heeft sindsdien geen verdere communicatie ontvangen over de levering. Ondanks een eerdere melding dat het product uitverkocht was en spoedig geleverd zou worden, blijft de klant zonder updates.

Mijn Klacht:

Ik heb op 27 maart een nonstop player besteld en betaald een mail gehad wegens uitverkocht zou hij zo spoedig mogelijk geleverd worden maar tot op heden niks meer gehoord.

Gewenste Oplossing:

ik wil graag weten of ik opgelicht ben

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NonStopPlayer

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NonStopPlayer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM