Klacht: nog geen code ontvangen

mercedes01 op 27 juni 2014 over RDW in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RDW
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 27 juni 2014

Een klant heeft een klacht ingediend bij de RDW omdat hij nog geen tweede code heeft ontvangen voor zijn auto, die op 17 juni 2014 op zijn privé naam is gezet. Ondanks het overschrijven van de auto van bedrijfsvoorraad naar privé, blijft de klant zonder de benodigde code. Hij vraagt om informatie over hoe hij alsnog de tweede code kan verkrijgen.

Mijn Klacht:

Heb een auto van bedrijfsvooraad overgescheven naar prive met het kenteken12 xkg 7 maar nog steeds geen tweede code ontvangen de ze auto is op 17-06-2014 op mijn prive naam gezet hoe krijg ik alsnog mijn tweede code mvg frans vincent

Gewenste Oplossing:

Wacht op mijn code van auto 12 xkg 7

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM