Klacht: Nivea Volume Forming Spray 0% alcohol

Liesbeth Brugman op 22 oktober 2019 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 22 oktober 2019

Een consument heeft de Nivea Volume Forming Spray aangeschaft, maar is ontevreden over het product. Na gebruik ervaart zij dat haar haar statisch wordt en een onaangenaam gevoel geeft, waardoor ze het direct weer wil wassen. Ondanks de positieve reclame-ervaringen, vindt zij het product teleurstellend en zonde van de € 5,99.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

De formingspray aangeschaft, maar ik vind het geen fijn product. Ik weet niet wat het doet in mijn haar, maar zodra ik het gebruikt heb kan ik mijn haar weer wassen. Het wordt erg statisch en ik voelt erg raar aan. Ik dacht het juist gevonden te hebben. Als je het op de reclames ziet, lijkt het geweldig. Ik vind het helemaal niets. Helaas. De bus spray kostte € 5.99 en kan ik nu weg gooien. Jammer!

Gewenste Oplossing:

Misschien kan ik gecompenseerd worden oid!

Dit laat ik graag aan u over, ik ben echter wel een nivea fan!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Liesbeth Brugman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM