Klacht: Nieuwe telefoon???!!!!

MariaFennis op 24 juni 2013 over Proassist in de categorie Verzekering - Zakelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Proassist
Status Open
Datum 24 juni 2013

Een klant van Proassist heeft herhaaldelijk problemen met zijn telefoon, die al drie keer voor reparatie is opgestuurd. Na de laatste reparatie functioneert de Google Play Store nog steeds niet, terwijl andere problemen wel zijn verholpen. De klant vraagt zich af waarom het bedrijf niet overgaat tot het verstrekken van een nieuwe telefoon, in plaats van het herhaaldelijk repareren van het toestel.

Mijn Klacht:

Beste Heer/Mevrouw,
Mijn telefoon heb ik nu al voor de 3e x op laten halen om te laten maken. Nu ben ik hem dus weer kwijt, en het duurt nu wel erg lang..Mijn telefoon was laats “gemaakt”, geluid deed het niet en de google play store ook niet. Krijg ik mijn telefoon terug is het geluid gemaakt, maar doet de google playstore het nog steeds niet… Nu moest ik hem dus weer op sturen en zit ik nu met een supersloom leen toestel opgescheept waar ik dus niks aan heb.. Hoe lang gaat het duren voordat jullie beseffen dat het minder geld kost om mij een nieuwe te geven i.p.v. hem iedere x op te laten halen en te laten repareren? Al die tripjes van tiel naar arnhem en de tijd van de reparartie….

Gewenste Oplossing:

Gewoon een nieuwe telefoon. Doe niet zo moeilijk en accepteer gewoon even dat die waarschijnlijk niet meer te maken is. i.p.v. mij iedere x met het gezeur te laten zitten.
Kost allemaal extra tijd en geld wat eigenlijk zo opgelost kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Proassist

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Proassist nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM