Klacht: Niet verrekende bonus aanbieding

Jeannet1959 op 11 december 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 11 december 2020

Een klant van Albert Heijn heeft twee verpakkingen filet cordon bleu gekocht, waarbij de aanbieding van het tweede pakje gratis niet correct werd verrekend. Dit is de tweede keer in korte tijd dat dit probleem zich voordoet, en de klant vraagt om aandacht voor haar klacht en een oplossing, ondanks de welwillendheid van de medewerkers.

Mijn Klacht:

Vanavond heb ik gekocht:2 verpakkingen filet cordon bleu. Het 2e pakje was gratis.
Helaas zijn beide verpakkingen berekend en door mij betaald.
In het verleden vertrouwde ik op jullie systeem maar dat blijkt niet te kunnen. Dit is de tweede keer in 4 weken tijd dat dit gebeurt.
Aangezien we nu met de coronamaatregelen te maken hebben ga ik niet bij de kassa staan om mijn aankopen te checken op de kassabon…. helaas is het dus wel nodig.
De medewerkers zijn zeer welwillend en ik mag volgende week hierop terug komen.
Toch wil ik graag dat mijn klacht door u serieus genomen wordt en dat hier iets mee gedaan wordt.
In afwachting van een reactie,
Vriendelijke groet,
Jeannet Dam

Gewenste Oplossing:

Dat ik een passende reactie van u krijg met een reden/verklaring van deze misser,die vaker voorkomt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jeannet1959
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer