Klacht: Niet te bestellen

user-1497403 op 12 februari 2019 over Krant.nl in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Krant.nl
Status Open
Datum 12 februari 2019

Een consument heeft via Blokker een cadeau ontvangen voor drie weken gratis toegang tot een krant van krant.nl, maar kan de bijbehorende code niet invoeren. De instructies op de website zijn onduidelijk, waardoor de consument frustatie ervaart over het ontbreken van een mogelijkheid om de gegevens in te vullen en de aanbieding af te ronden.

Mijn Klacht:

Via Blokker een cadeau gekregen om 3 weken gratis een krant te kunnen lezen naar keuze, van de site, krant.nl
Nergens een manier te vinden om je code in te vullen.
Stap 3 zegt: vul u gegevens in en klik op afronden.
HOE DAN???????
Nou weer jammer dit

Gewenste Oplossing:

Als me wordt verteld hoe ik hier gebruik van kan maken!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Krant.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Krant.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM