Mijn Klacht:
Ik heb al bijna 3 weken mijn pakket teruggestuurd maar niks van jullie gehoord slechtste service ooit
Gewenste Oplossing:
Als mijn geld terug gestoord is
Bozeklant000 op 07 september 2020 over Voetbalshop.nl in de categorie Internetshops - Sport
Een klant van Voetbalshop.nl heeft een pakket bijna drie weken geleden teruggestuurd, maar heeft sindsdien geen reactie ontvangen. De klant ervaart dit als een slechte service.
Ik heb al bijna 3 weken mijn pakket teruggestuurd maar niks van jullie gehoord slechtste service ooit
Als mijn geld terug gestoord is
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Voetbalshop.nl
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Voetbalshop.nl nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM