Klacht: Water uit de onderkant van de machine

SylviaMargot op 22 augustus 2022 over Nespresso in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nespresso
Categorie Koffie
Status Open
Datum 22 augustus 2022

Een klant meldt dat er water uit de onderkant van de Nespresso-machine lekt, ondanks regelmatig ontkalken. Dit probleem heeft zich nu voor de tweede keer voorgedaan met een nieuw apparaat, beide keren net buiten de garantieperiode. De klant en zijn ouders hebben beide apparaten moeten vervangen, wat hen doet twijfelen aan de duurzaamheid van Nespresso-machines.

Mijn Klacht:

Ondanks regelmatig ontkalken komt er toch water uit de onderkant. Dit is nu het 2e apparaat waar mee dit gebeurt en voor de 2e keer net buiten de garantie. Het lijkt wel of nespresso apparaten niet langer dan 2 a 3 jaar mee gaan. De eerste keer heb ik mijn verlies gepakt en meteen een nieuwe gekocht. Tevens is dit bij het apparaat van mijn ouders ook gebeurt en hebben hun ook al weer een nieuwe moeten kopen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat ze het apparaat toch gratis maken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nespresso

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nespresso nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SylviaMargot
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM